Witam na stronie i blogu


Serdecznie witam na mojej stronie internetowej i wchodzącym w jej skład blogu. Będę się tutaj starał podzielić z Wami wrażeniami a przede wszystkim zamieszczać zdjęcia ślubne, z sesji narzeczeńskich, portretowych, dziecięcych.
Pisząc o nowej stronie na której mam przyjemność Was przywitać chciałbym podziękować mojemu Przyjacielowi Marcinowi Szumańskiemu (wsubiektywie.pl) za jej pomysłowe i staranne wykonanie. Sam pozostaję pod wrażeniem efektów tej pracy i myślę, że Wam także przypadnie do gustu.
Takie już mam szczęście w życiu do poznawania ciekawych ludzi. Wspomnę, że start w zaczarowany świat fotografii i jej prezentacji w internecie na www.mirekbystrek.com zawdzięczam Darkowi. Naturalnie mój dotychczasowy blog nadal pozostaje dzieckiem kochanym i zawsze coś ciekawego tam opublikuję.
Wracając do nowej strony i mojej działalności fotograficznej chciałbym podkreślić tutaj, że liczy się dla mnie pasja i piękno fotografii. Nie wymyślałem sobie szumnej nazwy w stylu pro-, art- albo media coś tam. Mogę za to obiecać, że fotografując Was włożę w to całe swoje serce.

Wszystkich zainteresowanych moimi usługami fotograficznymi zachęcam do zapoznania się z ofertą, która obejmuje: fotografię ślubną, fotografię portretową, fotografię dziecięcą i fotografię krajobrazową.

3 komentarze do wpisu “Witam na stronie i blogu”

  1. Ze swojej strony też się cieszę z tej strony ;) To i owo z czasem pewnie jeszcze się zmieni (drogą ewolucji), ale grunt, że strona już jest, działa i jest do dyspozycji odwiedzających. Oby wszystkim dobrze służyła!

  2. Lewski pisze:

    Bardzo przyjemny, przejrzysty i stonowany dizajn. Teraz, pozostaje tylko czekać na zlecenia ;-) Powodzenia

  3. […] Cały wpis Źródło: Mirosław Bystrek – Fotografia ślubna i okolicznościowa Portfolio fotografa […]

  4. Mirku, powodzenia życzę, a patrząc na dotychczasowe portfolio bez najmniejszych problemów zyskasz nowych klientów. Świat fotografii jest piękny, bo nawet jeśli w pewnej chwili zmęczy Cię fotografowane ludzi, pojedziesz w Beskid Niski i odpoczniesz przy szumie wodospadu, rozkoszując się widokami, po to, by powrócić do miasta i ponownie cieszyć się z portretów pięknej modelki, czy pary młodej. Taka właśnie jest nasza pasja, taka jest fotografia…
    Pozdrawiam serdecznie.

    PS’ uznania dla twórcy strony :)

Napisz komentarz

Treść komentarza: